BALIKESİR ERDEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ" PROJESİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Erdek Kaymakamı Sayın Ekrem Çalık’ ın eşi Zeynep ÇALIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erbil CAMGÖZ’ün eşi Reyhan CAMGÖZ öncülüğünde uygulanan “ Biz Büyük Bir Aileyiz” isimli proje adına yakışır şekilde 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.
"BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ" PROJESİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Son zamanlarda milli kültürümüze ve sosyal değerlerimize yabancılaşarak geçmişimizle ve geleneklerimizle bağlarımızı koparma noktasındayız. Toplum olarak gelecekte var olmak istiyorsak bizi biz yapan gelenek ve göreneklerimize sahip çıkarak kültürümüzü geliştirerek gelecek nesillere aktarmak mecburiyetindeyiz. İşte tam  bu bağlamda” Biz Büyük Bir Aileyiz “projesi öne çıkıyor.

 Değerlerine sahip çıkan geleneklerine bağlı fertler yetiştirmek için farkındalık oluşturması amaçlanan bu proje,okulların okul aile birlikleriyle beraber yürütülüyor.Erdek Kaymakamı Sayın Ekrem Çalık’ ın eşi Zeynep ÇALIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erbil CAMGÖZ’ün eşi Reyhan CAMGÖZ öncülüğünde proje üyeleri okul yönetimleriyle ortaklaşa değerlendirme toplantıları yapıp veli ziyaretlerinde bulunuyorlar.

 

“ Biz Büyük Bir Aileyiz” isimli proje adına yakışır şekilde 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Öğretmenevinde gerçekleşen etkinliğe tüm okulların okul aile birliği üyeleri, şehit anneleri, özel eğitime muhtaç öğrencilerimizin anneleri de katıldı. Ayrıca Bandırma On yedi Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Neslihan Arslan konuşmacı olarak katıldı.

 

09-03-201809-03-201809-03-201809-03-201809-03-201809-03-201809-03-2018

Halitpaşa Mahallesi Kumlu Yalı Caddesi 10500 Erdek/Balıkesir - 0 (266) 835 41 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.